Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI
Sayfadaki kurallar, https://minecraftsatis.com ile müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında
Hesapların Garantisi 7 Gün içinde 1 kez değişim hakkı verilmektedir. Satın aldığınız tüm ürünlerde geçerli değildir, garanti kapsamında olan ürünlerde değişim talep edebilirsiniz. Siparişlerin tamamlanma süresi maksimum 1 iş günüdür.

Değişim Teslim Süreci
Hesabın kullanıcı tarafından değiştirilmediğinden emin olmak amacıyla hesabın satıcısı tarafından teyit edildiğinden itibaren 2 iş günü içerisinde hesap satın alan kişi veya şahısa teslim edilir. Garantili hesap değişiminden faydalanmak için sağlanması gereken tek şart hesabınıza giriş yapamıyor olmanızdır. Satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise yani giriş yapamıyorsanız, Canlı destek ile bize ulaşmanız halinde 1 iş günü içerisinde satın aldığınız mail üzerinden dönüş sağlanacaktır. Hesabınız eğer gereken şartı sağlıyorsa sadece 1 kereye mahsus olmak üzere hesabınız değiştirilecektir.

Sorumluluk reddi
Hizmetlerde sahte kullanımlardan ortaya çıkacak sorunlar kişinin sorumluluğuna aittir. Sadece stok olmadığında iade işlemi yapılır. Korsan clientler ile oynamanızdan ve bilgisayarınızdaki hatalar sizin sorununuzdur. Sipariş veren kişi yada kurumlar “Kullanım Şartları”nı kabul etmiş sayılır.

Değişim ve İade Koşulları

minecraftsatis.com‘dan aldığınız ürünlerde herhangi bir gerekçe belirtmeksizin, alışveriş yaptığınız tarihten itibaren ilk 30 gün içerisindedeğişim talep edebilirsiniz. Ancak tüm ürünler için değişim hakkı bulunmaz, satın alacağınız ürünlerin açıklama kısmını okumanız gereklidir! Satın aldığınız ürünlerde okumuş ve kabul etmiş olursunuz.

Garanti süresi içinde bulunan hesaplar sadece aynı özellikte ki yeni ürün ile değiştirilmektedir. Belirtilen bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün değişimi yapılmamaktadır.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

Diğer soru ve görüşleriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.